Číslo položky: 5244
Zátiší s pavím perem
popis: Olej na lepence, rozměr 32 x 36 cm, signováno Jindř. Bubeníček 1925
Vyvolávací cena:
900 Kč
900 Kč
2 600 Kč
2 600 Kč
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |