Buben František
Číslo položky: 7053
popis: Akvarel na papíru, ve výřezu pasparty: 20,5 x 29 cm, datováno 1910
o autorovi: (1880 - ?)
Vyvolávací cena:
300 Kč
300 Kč

08.11.2018 20:29

300,00 Kč 8.11.2018 18:30:32