Zpět na aukce Neznačeno
Moje sledované obrazy Pánské a dámské hrací partie, 2 obrázky
popis: Koláž : papír, malba akvarelem, gobelín, okolo roku 1770 - 80. Rozměry 22x 35 cm. Kuriozní zámecké obrazy z 18.století, malba kombinovaná s gobelínem. Rámy pozdější.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 000 Kč