Číslo položky: 7147
Pánské a dámské hrací partie, 2 obrázky
popis: Koláž : papír, malba akvarelem, gobelín, okolo roku 1770 - 80. Rozměry 22x 35 cm. Kuriozní zámecké obrazy z 18.století, malba kombinovaná s gobelínem. Rámy pozdější.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
4 000 Kč
4 000 Kč
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |