Číslo položky: 7124
Podzimní zátiší
popis: Olej na plátně, rozměr 32 x 42 cm, plátno zvlněno, přiloženo osvědčení o původu originálu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč