Nesignováno .
Číslo položky: 7151
popis: Olej na tenčím kartonu,fixovaném na lepence. Rozměr 37 x 29,5 cm, nerámováno. Malba z 19.století
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 200 Kč