Číslo položky: 7151
Na frontě
popis: Olej na tenčím kartonu,fixovaném na lepence. Rozměr 37 x 29,5 cm, nerámováno. Malba z 19.století
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
2 200 Kč
2 200 Kč
2 200,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |