Číslo položky: 7155
Dívka na pohovce
popis: Olej na plátně, rozměr 70,5 x 65,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
2 200 Kč
2 200 Kč
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |