Číslo položky: 7153
Rujána 1923
popis: Olej na plátně, rozměr 48 x 63,5 cm. Malba mírně poškozena, nerámováno. Datováno 1928
Vyvolávací cena:
400 Kč
400 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000,00 Kč |
800,00 Kč |
700,00 Kč |
500,00 Kč |