Monogramista
Číslo položky: 5241
Moje sledované obrazy Zátiší s květinami a dýněmi
popis: Olej na plátně, rozměr 76,5 x 53,5 cm, nerámováno, signováno monogramem A.K.-S. 28
Vyvolávací cena:
900 Kč
4 300 Kč