Číslo položky: 5241
Zátiší s květinami a dýněmi
popis: Olej na plátně, rozměr 76,5 x 53,5 cm, nerámováno, signováno monogramem A.K.-S. 28
Vyvolávací cena:
900 Kč
900 Kč
4 300 Kč
4 300 Kč
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 500,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 200,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 100,00 Kč |