Číslo položky: 7082
popis: Olej na dřevěné desce, rozměr 28 x 38 cm, nesignováno, značeno na štítku rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
1 300 Kč
1 300 Kč
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |
900,00 Kč |
700,00 Kč |
500,00 Kč |