Číslo položky: 5239
Podzimní krajina
popis: Olej na lepence, rozměr 25 x 33 cm, signováno S.Hauptman. Věnování z roku 1932
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč