Nesignováno .
Číslo položky: 6851
Moje sledované obrazy Město s přístavem
popis: Olej na staré dřevěné desce cca 17 - 18 století, nesignováno, 45 x 64 cm
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 400 Kč