Číslo položky: 6851
Město s přístavem
popis: Olej na staré dřevěné desce cca 17 - 18 století, nesignováno, 45 x 64 cm
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
2 400 Kč
2 400 Kč
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |