Nesignováno .
Číslo položky: 7018
Moje sledované obrazy Ves s kostelíkem
popis: Olej na lepence, rozměr 37 x 39 cm
Vyvolávací cena:
200 Kč
200 Kč

08.11.2018 19:21

200,00 Kč 6.11.2018 21:11:03