Číslo položky: 7092
Krajina s klášterem
popis: Olej na plátně, rozměr 55 x 68 cm, drobná trhlinka v plátně, výrazná krakeláž, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
4 600 Kč
4 600 Kč
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |