Číslo položky: 7092
Moje sledované obrazy Krajina s klášterem
popis: Olej na plátně, rozměr 55 x 68 cm, drobná trhlinka v plátně, výrazná krakeláž, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 600 Kč