Číslo položky: 7075
Cesta mezi poli
popis: Olej na lepence, rozměr 23 x 33,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
700 Kč
700 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 500,00 Kč |
700,00 Kč |