Číslo položky: 7058
Vysoké nebe
popis: Olej na lepence, 27,5 x 27 cm, datováno 34
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
1 100 Kč
1 100 Kč
1 000,00 Kč |
800,00 Kč |