Číslo položky: 6839
Poslední večeře
popis: Olej na plátně, nerámováno, 54,5 x 68 cm
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
08.11.2018 18:11
1 500,00 Kč | 8.11.2018 18:07:04 |