Autor nezjištěn
Číslo položky: 7016
Moje sledované obrazy Konvolut dvou obrazů
popis: 2 X olej na lepence, rozměry 40 x 50 cm, rámy silně poškozeny
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
600 Kč
700 Kč