Číslo položky: 7023
Vybírání brambor
popis: Olej na lepence, rozměr ve výřezu 28,5 x 43 cm, zaskleno, nesignováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
07.11.2018 22:12
800,00 Kč | 4.11.2018 14:12:39 |