Autor nezjištěn
Číslo položky: 6838
Moje sledované obrazy Šeříky ve váze
popis: Olej na plátně, rozměr 68 x 47 cm, Signováno monogromem N K
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč

07.11.2018 22:03

1 800,00 Kč 26.10.2018 23:54:52