Číslo položky: 6838
Šeříky ve váze
popis: Olej na plátně, rozměr 68 x 47 cm, Signováno monogromem N K
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
07.11.2018 22:03
1 800,00 Kč | 26.10.2018 23:54:52 |