Zpět na aukce Novák Houdek Jiří
Moje sledované obrazy Zátiší s kukuřicí
popis: Olej na plátně, rozměr 50,5 x 60 cm, obraz z pozůstalosti rodiny autora
o autorovi: Jiří Novák Houdek
* 12.7.1934 Kostelec nad Černými lesy + 1.11.1992 Akademie výtvarných umění, Praha , malíř
Výstavy
1965/04/27 - 1965/05/19 Ilustrace a grafika knih Mladé fronty, Galerie Fronta, Praha
1966 Výtvarní umělci Středočeského kraje (malířská, sochařská, grafická tvorba), Kladno (Kladno), Kladno (Kladno)
1967/07/20 - 1967/08/25 1. pražský salon, Bruselský pavilon, Praha
1976/06/12 - 1976/07/04 Kostelec a Kostelecko, Muzeum hrnčířství, Kostelec nad Černými lesy (Praha-východ)
2011/07/07 - 2011/09/13 Velká jména - Lhoták, Kolář, Kubíček, Novák, Sýkora, DOX, Malá věž, Praha
katalog kolektivní
1965, Ilustrace a grafika knih MF (Výstava k dvacátému výročí založení nakladatelství Mladá fronta),
1966, Výtvarní umělci Středočeského kraje (Malířská, sochařská, grafická tvorba),
1967, I. pražský salon,
1973, Akademie výtvarných umění v Praze (1972 - 1973),
1980, Krajinář na Letné, Večerní Praha, 1980/08/18,0-0
1982, V těchto dnech skýtá Galerie Díla…, Rudé právo,
2002, Vlachová Viktorie , Procházka Josef mladší , Vzpomínka na přítele hudebníků v Kostelci n. Čer. lesy v minulém století, Černokostelecký zpravodaj, ?, 11,2002/11/15,8-9
2007, Filípek Jiří , Lidé našeho města - Jiří Novák-Houdek, Černokostelecký zpravodaj, ?, 11,2007/11/09,22-22
1982 Jiří Novák Houdek: Obrazy, Galerie Nusle (Galerie v Nuslích), Praha

Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

07.11.2018 19:54

1 500,00 Kč 4.10.2018 21:39:42