Nesignováno .
Číslo položky: 5228
Moje sledované obrazy Historická scéna
popis: Olej na plátně, rozměr 60,5 x 90 cm. Ze sbírky továrníka Wendlera
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
32 000 Kč