Linzer Fritz
Číslo položky: 7037
popis: Olej na plátně, 76,5 x 92,5 cm, nerámováno, Fritz Linzer - Signováno : F.Linzer 1907
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč