Nesignováno .
Číslo položky: 5227
Moje sledované obrazy Portrét muže s kopím
popis: Olej na plátně - rentoilováno, rozmě 42,5 x 33,5 cm, nerámováno, přípis na blindrámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 200 Kč