Zpět na aukce Značeno FN
Moje sledované obrazy Stříbrný servis : 7 kusů
popis: 1.Konvice se slonovinovým uchem výška: 26 cm /2. se slonovinovým uchem 24 cm /3. Konvička 18 cm / 4. Konvička 14,5 / 5. konvička na smetanu 9 cm / 6. cukřenka 16 cm /Tác, délka : 63,5 cm a šířka : 50,3 cm / Celková váha váha : 4610 g + zabrušovaná skleněná vložka do tácu . Stříbro puncováno , ryzost 800/1000 značeno FN . Vyrobeno mezi lety 1921 až 1926. Kvalitní provedení ve výborném původní stavu.
Vyvolávací cena:
65 000 Kč
65 000 Kč

07.11.2018 20:30