Signováno azbukou
Číslo položky: 6822
Moje sledované obrazy Krajina s čápi
popis: Olej na plátně, rozměr 54 x 76 cm
o autorovi: Autor ze signatury nezjištěn
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč

07.11.2018 20:18

3 000,00 Kč 15.9.2018 15:23:00