Číslo položky: 7004
Portrét dámy
popis: Olej na plátně, rentoilováno, nepůvodní blindrám , rozměr 20,5 x 20 cm, nesignováno. Řezaný , zlacený vejcovcový rám. Malba s druhé poloviny 18. století.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
2 100 Kč
2 100 Kč