Číslo položky: 7060
Chalupy pod stromy
popis: Olej na lepence, 48 x 58 cm, signováno, datováno 1914
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
3 500,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |