Nesignováno .
Číslo položky: 7003
Moje sledované obrazy Svatý Kryštof s Ježíškem
popis: Olej na plátně, reitolováno a vypnuto na novějším rámu. Rozměr 99 x 73,5 cm, florentský rám. Druhá polovina 18.stol.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
46 000 Kč