Číslo položky: 6979
Malá strana U milosrdných
popis: Akvarel, rozměr ve výřezu 44 x 29 cm, zaskleno. Datováno 1892
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
06.11.2018 21:57
1 500,00 Kč | 6.11.2018 21:53:02 |