Zbraslavský Evžen Zábrž
Číslo položky: 6979
Moje sledované obrazy Malá strana U milosrdných
popis: Akvarel, rozměr ve výřezu 44 x 29 cm, zaskleno. Datováno 1892
o autorovi: Evžen Zábrž Zbraslavský (* 7. 8. 1906 Žďár nad Sázavou)
Malíř, žák um. prům. školy v Berlíně a malířské akademie tamtéž. Souborně vystavoval v Brně, Ostravě, Opavě a v Hradci Králové. Zdroj: Nový slovník československých výtvarných umělců
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

06.11.2018 21:57

1 500,00 Kč 6.11.2018 21:53:02