Číslo položky: 7073
Ze Slatiny
popis: Olej na lepence, rozměr 30 x 44 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
5 500 Kč
5 500 Kč
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |
900,00 Kč |