Zpět na aukce Nesignováno .
popis: Olej na plátně, 36 x 47 cm, řezaný florentinský rám zlacený, Josef Brůžek
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč

06.11.2018 19:24

10 000,00 Kč 13.9.2018 08:31:40