Nesignováno .
Číslo položky: 7071
Moje sledované obrazy Pradlena na lávce
popis: Olej na plátně, rozměr 55 x 27 cm, razítka a štítky z výstav - Německo, nesignováno, rám poškozen. Kvalitní malba z přelomu 19/20 století
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč