Číslo položky: 7071
Pradlena na lávce
popis: Olej na plátně, rozměr 55 x 27 cm, razítka a štítky z výstav - Německo, nesignováno, rám poškozen. Kvalitní malba z přelomu 19/20 století
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
6 500 Kč
6 500 Kč
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |