Číslo položky: 6853
Kapucín s knihou
popis: Olej na plátně, fixováno na lepence, nerámováno, 23 x 24 cm. S autorova italského pobytu.
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
7 600 Kč
7 600 Kč
5 100,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |