Číslo položky: 6935
popis: Olej na sololitu, rozměr 45 x 42 cm . Pastozní malba . Signováno J Baica 1956
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
06.11.2018 22:00
1 000,00 Kč | 26.10.2018 23:48:44 |