Baica Joško
Číslo položky: 6935
popis: Olej na sololitu, rozměr 45 x 42 cm . Pastozní malba . Signováno J Baica 1956
o autorovi: Joško Baica se narodil v Dubrovníku v roce 1923 a zemřel v Záhřebu v roce 2010. Byl malířem a internistou. Malbu studoval na soukromé škole v Koste Strajnić v Dubrovníku. Ztvárňoval scény z nemocničního života, výjevy z přírody, krajiny u Dubrovníku. Také prováděl fresky . Samostatné výstavy v Gospić, Bělehrad, Záhřeb, Milán.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

06.11.2018 22:00

1 000,00 Kč 26.10.2018 23:48:44