Číslo položky: 6949
Dívka s růží - Velký formát
popis: Olej na plátně, rozměry 163 x 116 cm Signováno Arnošt Karásek 1957
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
15 000 Kč
15 000 Kč