Zpět na aukce Bím Tomáš
Moje sledované obrazy Zločin v botanické zahradě
popis: Akryl na plátně, rozměr 70 x 110 cm Signováno Bím. Na zadní straně signováno Tomáš Bím 11.7. 96. (Lety) - Zločin v botanické zahradě. Pravost obrazu ověřena autorem. Odhadní cena obrazu je 200 000 - 220 000 Kč
o autorovi: Malíř, grafik.
Narodil se 12.11. 1946.
Byl vyučen tiskařem, dále studoval soukromě. V prvých letech se zaměřil na ilustraci, užitou grafiku a kresbu. Věnuje se také malbě (olej, acryl). Svými díly je zastoupen ve sbírkách NG Praha, VČG Pardubice, Rijksmuseum Meermanno Haag, sbírka Ex libris Chrudim, Tenis museum Gasper Oberhausen a další.
(Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
50 000 Kč

06.11.2018 19:15