Autor nezjištěn
Číslo položky: 6919
Moje sledované obrazy Dáma na lavičce
popis: Olej na papíře podloženo lepenkou, rozměr 32 x 25 cm, signováno nečitelně datováno 1835, zaskleno
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 000 Kč