Číslo položky: 6919
Dáma na lavičce
popis: Olej na papíře podloženo lepenkou, rozměr 32 x 25 cm, signováno nečitelně datováno 1835, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč
6 500,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |