Číslo položky: 6922
Mao Ce-tung
popis: Litografie na ručním papíře 46/100, rozměr listu 57 x 38,5 cm, nově rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
4 900 Kč
4 900 Kč
4 900 Kč
4 900 Kč
13.09.2018 21:42