Číslo položky: 6923
Antika
popis: Litografie na ručním papíře, rozměr listu 65,5 x 38 cm, nově rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
4 700 Kč
4 700 Kč