Signováno azbukou
Číslo položky: 6825
Moje sledované obrazy Krajina s rybáři
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 70 cm. Signováno azbukou
o autorovi: Autor ze signatury nezjištěn
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 200 Kč