Zpět na aukce Signováno azbukou
Moje sledované obrazy Krajina s rybáři
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 70 cm. Signováno azbukou
o autorovi: Autor ze signatury nezjištěn
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč

06.11.2018 21:00

3 000,00 Kč 15.9.2018 15:06:07