Signováno azbukou
Číslo položky: 6834
Moje sledované obrazy Koš s hříbky
popis: Olej na plátně - rentoilováno, rozměry : 49 x 69 cm Signováno azbukou , v signatuře poškozeno.
o autorovi: Autor ze signatury nezjištěn
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 700 Kč