Číslo položky: 6817
Tržiště
popis: Olej na plátně, 47 x 38 cm , signováno vpravo dole, datováno 46
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
2 400 Kč
2 400 Kč
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |