Číslo položky: 6828
Dívčí akt
popis: Olej na plátně, 90 x 60 cm, signováno na rubu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
4 900 Kč
4 900 Kč
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |